KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14378290
nr 1437 8290
Franco Leidi
(f. 1933)
Etsning, Franco Leidi (f. 1933), Signerad, "avfärd". Bildmått: 14x10cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:25:21
12/12 09:23:55